Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szkatułka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szkatułka. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 17 czerwca 2012

pudełko z haftem przestrzennym

No!!!!! 
 znowu zrobiłam pudełko 
z haftem przestrzennym.
I zapomniałam znowu przez to moje roztrzepanie że oglądając  
blog  Wszystko co kocham  Margott  zainspirowałam się.
Haft naszyłam na filc, który jest na wieczku,
reszta to jedwab i żorżeta jedwabna.


Tak  wygląda  jego  środek

pokrywka też jest oklejona

tak wygląda z góry mój haft

Dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Od poniedziałku zaczynam malowanie w moim nowym domku.
Razem  z moimi  córeczkami będziemy  ciężko pracowały.

Co  do Margott  to planuje warsztaty haftu w Polsce.....