Pokazywanie postów oznaczonych etykietą serwetka szydełkowa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą serwetka szydełkowa. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 kwietnia 2012

PAVERPOL

Witajcie!!!
Dawno Mnie nie było tutaj, ale nie oznacza to,że próżnowałam,
to ostatnie prace Paverpolowskie
pierwsza miała swój debiut mieć na kiermaszu ale brak czasu uniemożliwił nam to.
Za to debiutuje teraz.




czerwona dama w turbanie



teraz coś praktycznego pojemniki na cośki





ostatni to serwetka ręcznie robiona na szydełku i zaimpregnowana w paverpol.
Dziękuję Wszystkim odwiedzającym i zostawiającym komentarz!