Witajcie!!!
Dawno Mnie nie było tutaj, ale nie oznacza to,że próżnowałam,
to ostatnie prace Paverpolowskie
pierwsza miała swój debiut mieć na kiermaszu ale brak czasu uniemożliwił nam to.
Za to debiutuje teraz.
czerwona dama w turbanie
teraz coś praktycznego pojemniki na cośki
ostatni to serwetka ręcznie robiona na szydełku i zaimpregnowana w paverpol.
Dziękuję Wszystkim odwiedzającym i zostawiającym komentarz!