wtorek, 18 czerwca 2013

Sukienka

Moja  sukienka 
Wykrój  zrobiła  mi  moja  koleżanka  Celina, super krawcowa.
całość filcowana na jedwabiu  d dodatkiem dzianiny lnianej 




Chusta zrobiona szydełkiem, wyszła olbrzymia
wzoru nauczyła Mnie Pani w Krakowie na ostatnim kiermaszu



chusta z ręcznie  przędzionej  wełny  alpaki szarej i białej.



dzisiejszy  upał Mnie dobija, ale mimo wszystko sukienka powstała.
Życzę Wam trochę ochłody w te upały i dziękuję za słówko komenatrza

środa, 29 maja 2013

CZAS NA NOWĄ TOREBKĘ

NASZŁO  MNIE  OSTATNIO  NA TOREBKI W  MAKI
OTO  ONE!!!!






TO MOŻE NIE PRZYPOMINA MAKÓW ALE JEST RÓWNIE WESOŁE
KWIECISTY  KOSZYK


TO  KOSZYK  Z MAKAMI 





TAKIE  OSTATNIO  ROBIĘ.
POZDRAWIAM  I DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE.

poniedziałek, 27 maja 2013

LOSOWANIE


 W  LOSOWANIU   WZIĘŁO  UDZIAŁ  NIE  WIELE  OSÓB  WIĘC  LIDIA   NIE  MIAŁA   DUŻO PRACY   WYLOSOWAŁA  TRZY   ZWYCIĘSKIE   OSOBY   I   TAK

CHUSTĘ WYLOSOWAŁA       MONIKA FIOLETOWA

WISIOR                                  ANONIMOWY  KASIA W.

CZERWONY SZAL               ANNA MARIA MIESZCZAK


PROSZĘ  O  ADRESY  NA  MEJLA.   GRATULUJĘ.  I  DZIĘKUJĘ  ZA  UDZIAŁ  W  MOIM  CANDY

poniedziałek, 6 maja 2013

BIŻUTERIA



 Pogoda w zeszły weekend nie nastrajała dobrze
więc wzięłam się do pracy, 
miedzy innymi powstało to dziwo
korale lub pasek jak kto woli.
kolor błękit, farbowała Sabina


tu bez koralików


szal na jedwabiu w kolorach  różowych



jeszcze jedna broszka w kolorach błękitu


U Mnie padało więc pokarzę co ta nuda pozwoliła jeszcze mi zrobić.
Ale troszeczkę później.
Dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Do zobaczenia  na kiermaszu
w dniach 17 i 18 maj na rynku Mikołowskim


środa, 1 maja 2013

TOREBKA





Moja pierwsza torebka,
uszyła kuzynka a Ja ozdabiałam filcowymi kwiatami


to jej guzik 

a to już moje hiacynty w ogrodzie


to moja magnolia



tak cudnie kwitnie a jak pachnie......... 
Pozdrawiam kwitnąco!!!!!!

wtorek, 30 kwietnia 2013

FILCOWANE KWIATY



Wiosna rozkwitła w pełni,
no i  zrobiłam kilka kwiatów.
Takie duże broszki




to aplikacja do torebki




tak radośnie jest u Mnie.
Pozdrawiam

czwartek, 18 kwietnia 2013

PIERWSZE CANDY


ZAPRASZAM  WSZYSTKICH  NA MOJE PIERWSZE CANDY

DO WYBORU 
WISIOR  SUTASZ  MASA PERŁOWA
SZAL   CZERWONY   FRYLI
CHUSTA  CZARNA  ROBIONA  SZYDEŁKIEM

LOSOWANIE  25 MAJ 2013

PROSZĘ  O  WYBRANIE  JEDNEJ  Z  TRZECH  RZECZY
I  ZAMIESZCZENIE  KOMENTARZA 






ZASADY  JAK  ZAWSZE

DLA  OSÓB  KTÓRE  POSIADAJĄ  BLOGA  PROSZĘ  O  ZAMIESZCZENIE 
BANERKA  Z  ZDJĘCIEM  NA  SWOIM  BLOGU I  POZOSTAWIENIE  KOMENTARZA
Z  WYBRANYM   PREZENTEM

OSOBY  NIE  POSIADAJĄCE  BLOGA  POZOSTAWIENIE  KOMENTARZA
I  WYBRANIE  PREZENTU

ŻYCZĘ  MIŁEJ  ZABAWY  DLA WSZYSTKICH  I POZDRAWIAM